Wybierz detektywa
z elitarnego grona
licencjonowanych detektywów

I otrzymaj SPECJALNĄ ZNIŻKĘ na usługi detektywistyczne,
sprawdź szczegóły poniżej.

Korzyści wynikające z wyboru detektywa z PSLD

Licencjonowani detektywi

Licencjonowani
detektywi

Detektywi należący do Stowarzyszenia posiadają aktualną licencję, co oznacza, że taki detektyw działa legalnie w świetle prawa.

Sprawdzenie wiarygodności

Sprawdzenie
wiarygodności

Stowarzyszenie umożliwia zweryfikowanie detektywa, który jest jego członkiem, dzięki czemu wiadomo czy taka osoba jest rzetelna.

>Działanie według prawa

Działanie
według prawa

Członkowie Stowarzyszenia posiadają wpis w Ewidencji Działalności Regulowanej, dzięki czemu działają zgodnie z obowiązującym prawem.

Etyka zawodowa

Etyka
zawodowa

Stowarzyszenie dba o wysoki poziom etyczny jego członków.

Kwalifikacje zawodowe

Kwalifikacje
zawodowe

Dbamy o podnoszenie kwalifikacji zawodowych naszych członków, co sprawia, że mają oni potrzebną i najnowszą wiedzę do wykonywania zawodu detektywa.

Wspólne poświadczenie

Wspólne
poświadczenie

Stowarzyszenie poświadcza za każdego detektywa, który jest jego członkiem.

Pomoc i wsparcie

Pomoc
i wsparcie

W przypadku jakiegokolwiek problemu w sprawie powierzonej detektywowi, Stowarzyszenie udziela pomocy w jego rozwiązaniu.

Dostęp do informacji

Dostęp
do informacji

Dzięki rozbudowanej siatce kontaktów z różnych dziedzin, którą zapewnia Stowarzyszenie, jego członkowie mogą dotrzeć do najróżniejszych danych oraz informacji.

Przejrzysta współpraca

Przejrzysta
współpraca

Każda współpraca z członkiem Stowarzyszenia jest zabezpieczona umową między klientem a agencją detektywistyczną, która stanowi gwarancję dla obu stron.

Wybierz detektywa z PSLD

i otrzymaj specjalną zniżkę 5% na usługi detektywistyczne

Wybierz detektywa

Dlaczego warto wybrać PSLD?

W obecnych czasach znalezienie detektywa nie jest trudnym zadaniem aczkolwiek sięgnięcie po usługi tego solidnego i godnego uwagi może okazać się bardziej skomplikowane, tym bardziej jeśli emocje biorą górę i zależy nam na czasie.

Wybranie członka Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów może znacząco wpłynąć na to, jak zostanie rozwiązany problem, dzięki pewności o ich profesjonalnych kompetencjach i legalnie wykonywanej pracy.

Licencjonowanych Detektywów serdecznie zapraszamy do grona jedynego reprezentanta środowiska licencjonowanych detektywów w Polsce!

Wybierz detektywa

Polskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Detektywów

Polskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Detektywów istnieje od 2009 roku i zostało założone w celu zrzeszenia licencjonowanych detektywów, a także dbania o przestrzeganie kodeksu etyki detektywa, w tym między innymi kierowanie się przepisami prawa, normami moralnymi oraz dbaniem o ich przestrzeganie. Ideą PSLD jest dbanie o wysoki poziom zawodowy i etyczny członków Stowarzyszenia, a także szkolenie i podnoszenie kwalifikacji zawodowych i doskonalenie technik operacyjnych licencjonowanych detektywów. Dzięki tym działaniom detektywi należący do Stowarzyszenia są na bieżąco z wszelkimi aktami prawnymi, działają zgodnie z kodeksem zawody detektywa, a także stale doskonalą swoje umiejętności i zdobywają nowe.

PSLD

Wybierz detektywa - Licencjonowane biura detektywistczne

Przedstawiamy listę biur detektywistycznych które należą do PSLD i oferują SPECJALNĄ ZNIŻKĘ na usługi detektywistyczne:

PSLD w liczbach

 %

Zadowolonych klientów

+

Rozwiązywanych spraw rocznie

lat istnienia

Licencjonowanych detektywów

Kodeks etyki detektywa

Zawód detektywa istnieje formalnie od 2001 roku, kiedy to ustanowiony został Ustawą z dnia 6 lipca 2001 roku o Usługach Detektywistycznych. Mimo tak krótkiego istnienia, zgodnie z opinią wielu prawników, zawód detektywa stał się nieformalnym zawodem zaufania publicznego sięga bowiem często w najbardziej intymną sferę ludzkiej prywatności.

ZOBACZ KODEKS DETEKTYWA
Zotań członkiem Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów

ZOSTAŃ

JEDNYM

Z NAS

DOŁĄCZ DO PSLD